קורס מדריכי רכיבה

אנחנו חיים בתוך עולם בו אנחנו למעשה יכולים לבחור לעבוד בכל עבודה בה נרצה. זה נשמע אולי אופטימי מדי אבל האמינו לנו, עבורינו אופטימיות היא דרך חיים. אנחנו מאמינים כי אין שום סיבה שלא תעבדו במקצוע בו אתם רוצים לעבוד כל עוד תבחרו בצעדים הנכונים.

עולם הטיפול והרכיבה על סוסים הפך לענף פופולארי בקרב רבים. עבודה עם סוסים יכולה להיות במישור המקצועי כמובן ויכולה להיות בתור מדריכים ומטפלים בתחום. אם אתם חיים ונושמים סוסים ואתם רוצים לעבוד בתחום, הרי שהיום החלום קרוב מתמיד להגשמה.

מה האפשרויות העומדות בפניכם

כאשר אנחנו מדברים על התחום של עבודה עם סוסים אנחנו למעשה מדברים על שתי אפשרויות עיקריות:

1. לעבוד בתור מאלף סוסים : לעבור הכשרה מקיפה בנושא כמובן ומכאן להמשיך לעבודה בחוות רכיבה שונות ברחבי הארץ.

2. לעבור הכשרה בתוך קורס מדריכי רכיבה:  קורס מדריכי רכיבה למעשה מכשיר אתכם לעבוד לא רק עם בעל החיים כי אם גם עם אנשים, כל מי שרוצה ללמוד לרכב על סוס. המטרה היא כמובן לעבור קורס מדריכי רכיבה ולהמשיך לעבודה עם ילדים ונוער בתוך תהליך שילמד אותם לרכוש בטחון עצמי, לפתח רגישות ולצאת מאיזור הנוחות שלהם.

לאחר שתעברו קורס מדריכי רכיבה תוכלו כמובן להתפתח לכיוון של רכיבה טיפולית. משמע, עבודה בתוך תחום העוסק בקשר שבין חיות לבני אדם. כאשר המטרה היא לעזור לילדים ולבני הנוער המגיעים לטיפול להפוך לאנשים קשובים יותר, מיומנים ביכולות חברתיות, כאלו שיש הם את הכוח לצאת לעולם מחוזקים ובטוחים יותר.

אתם יכולים להתחיל בתהליך ממש עכשיו

אם אתם רוצים לעבור קורס מדריכי רכיבה אתם לא צריכים להמתין. אתם יכולים לצאת לדרך ממש עכשיו. אנחנו, כאן במכון וינגייט מאמינים כי הדרך הנכונה לעבור קורס מדריכי רכיבה היא במקום איכותי, בו אתם יודעים כי תקבלו הכשרה מאנשי המקצוע הטובים בתחום.

הקורס שלנו, קורס מדריכי רכיבה, כולל לימודים העוסקים בחיה עצמה, בסוס, בפיזיולוגיה שלו ובביולוגיה שלו, באופן בו ניתן לעבוד איתו על מנת לשפר את היכולת שלו לבצע פקודות וכן הלאה. בנוסף, תהליך של קורס מדריכי רכיבה נכנס גם לתוך נפש האדם. אצלנו תלמדו איך לגשת גם לילדים להם קשה יותר להפתח. זאת כדי להפוך אתכם מדריכים מהשורה הראשונה.

אנחנו מחכים לכם ממש כאן

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. בטלפון או דרך האתר. זאת על מנת להתחיל כבר היום בתהליך, לעבור קורס מדריכי רכיבה שיכשיר אתכם לקראת העתיד. אנחנו בטוחים כי לאורך העבודה תגלו לא רק את האנשים איתם תעבדו ולא רק את בעלי החיים מחדש, כי אם במידה רבה, לאורך קורס מדריכי רכיבה, תמצאו גם את עצמכם.