יאכטה ליום הולדת

מי לא אוהב ימי הולדת? מי לא אוהב להרגיש אהוב ומחוזר ביום בו הוא הגיח לעולם? אנחנו אוהבים ימי הולדת ולכן חושבים שהגיע הזמן שתפנקו את עצמכם באירוע שווה במיוחד. אנחנו מזמינים אתכם לצאת איתנו להרפתקה חד פעמית, היא יום הולדת בלב ים.

הים הפתוח הוא המקום שלכם לחגוג מחדש את הלידה שלכם, את עצמכם, עם האהובים עליכם ביותר, באופן המרגש והמיוחד ביותר. רוצים לשמוע עוד? אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא!

מה תמצאו שתשכרו יאכטה עבור שייט בהרצליה

מוזיקה טובה:  כי אין חגיגה בלי המוזיקה האהובה עליכם. אתם יכולים כמובן לבחור בין מוזיקה מקפיצה, כזו שלא תשאיר אף אחד עומד בלי לרקוד, בין מוזיקה מרגיעה, רומנטית, כזו שמתאימה ליום הולדת נהדר בשקיעה.

פינוקים על חשבון הבית:  כי לא חשבתם שתעברו שייט בהרצליה בלי שתייה טובה על חשבוננו. אנחנו נביא לכם את שלל הפינוקים שלנו שלא יביישו אף אחד. כמובן שבמידה ותרצו ניתן להרחיב את החבילה ולהציע אוכל רב יותר למשתתפים, או אם תרצו אין כמו הנוף של הים, כדי לאכול על חופו אוכל משובח.  

הפעלה המתאימה לקבוצה המטיילת: מהפעלות בלב ים, חבילות בידור שהוכנו בדיוק לכבוד המעמד הזה. אנחנו לא מתכוונים להשאיר אתכם 'אבודים בשטח' אלא לשמוח ביחד אתכם ועם האורחים שלכם כדי להבטיח לכם חוויה של פעם בחיים.

איך אני נראית? מליון דולר! היאכטות שלנו מעוצבות באופן כזה שמתאים בהחלט למסיבת יום הולדת אמיתית. שייט בהרצליה המתחיל ונגמר באווירה של פעם בחיים. אנחנו עובדים עם מעצבים בעלי שם כדי לעצב לכם את החלום שלכם שט על פני המים.

זה בכלל לא יקר

רבים טועים לחשוב כי שייט בהרצליה זו חבילה יקרה בה הם לא יכולים לעמוד. אבל האמת היא שאנחנו מאמינים כי אין מי שלא יכול לעמוד במחיר של שייט בהרצליה. אנחנו, כאן ב- Sea 4 you חרטנו על דגלנו מתן שירות במחירים ידידותיים נוחים לכל דורש. זאת על מנת למנוע מכם לוותר על חוויה בלתי נשכחת רק בשל תקציב נמוך או לא מספק דיו.

יש מקום לכולם

כאשר תצאו לאותו שייט בהרצליה תצאו עם שטח המתאים לעד שלושה עשר משתתפים. כזה הכולל ארבעה סיפונים רחבים, סלון מפואר, מטבח מאובזר וחדרי שינה מפנקים. אנחנו רוצים לאפשר לכם לחגוג את יום ההולדת שלכם כאילו הייתם חוגגים בבית של מי מהחבר'ה.

כולם מוזמנים. אם זה חברים מהצבא, החברות הכי טובות, החבורה שלכם מהשכונה, כולם מוזמנים לחוויה הזו שתתגלה בתור חוויה של פעם בחיים. הרי נולדתם רק פעם אחת אז למה לא לחגוג את המאורע כמו שצריך?

אנחנו, כאן ב- Sea 4 You מחכים לכם עם שלל הפתעות.