מתנות ממותגות

כאשר אנחנו בעלים של עסק, עסק העובד טוב, לפעמים אנחנו רוצים לצעוק מרוב שאנחנו יודעים עד כמה כדאי לכולם להכיר ולשמוע על העסק שלנו. אנחנו יודעים כי מדובר בלא אחר מאשר עסק פשוט מצוין שלכולם פשוט מגיע לדעת עליו. אלא שלצערנו, היום, עם עומס המידע, לא תמיד אנחנו יכולים להוביל את כולם להתייחס דווקא למוצר שלנו.

אולי זו הסיבה בגינה אנחנו צריכים לחשוב בכל פעם על הרעיונות היצירתיים ביותר שאנו יכולים להפיק כדי להגיע לתוצאות טובות. כאלו שיבטיחו כי המותג שלנו יהפוך למותג בעל שם. כזה שיש לו מקום בעולם. אנחנו, ב- Cool Media  רוצים להציע לכם פטנט חדש. הרעיון הוא לתת לפרסם את המותג בלי להגיד בפה מלא שזה מה שאנחנו עושים.

חישבו על כך. הבן של אחד העובדים יוצא לטיול עם החברים באילת. הוא מחפש תיק כלי רחצה והוא שולף את התיק שלכם. משהו אחר במלון רואה את השם ופתאום המותג נכנס גם לו לראש. משהו אחר לוקח את התיק למטרה אחרת ומביא לכך שעוד כמה אנשים יכירו את שם המותג. כך הדברים מתפשטים והופכים נחלת הכלל.

זו הסיבה בגינה יצירה של מוצרים המיועדים לפרסום היא יצירה שיש עימה ערך רב. במקום לשים מודעה או פרסומת, אחת מיני רבות, כזו העולה כסף רב, אפשר פשוט לייצר משהו קליל, נעים וכיף, מוצר איתו ירצו כולם להסתובב שגם יהפוך את שם המותג לרלוונטי ונגיש עבור כולם.

איך בוחרים מתנות ממותגות

האמת היא שאין נוסחה מנצחת אחת. מתנות ממותגות יכולות להיות כל כך הרבה דברים והבחירה מטבע הדברים תלויה במשתנים שונים ומגוונים. מה שאנחנו כן יכולים להגיד הוא שהבחירה של מתנות ממותגות צריכה להתאים לקהל היעד.

אם אתם רוצים להניח מתנות ממותגות אצל אנשים צעירים, אתם כמובן לא צריכים לבחור מוצרים המיועדים לרכב. אם אתם מחפשים לעומת זאת משהו שיתחבר לפעילות עם ילדים, אתם בהחלט יכולים לבחור מתנות ממותגות שמתאימות לפעילויות עם ילדים.

כך או אחרת, כאשר מדובר על בחירה של מתנות ממותגות צריך כמובן לזכור כי הדבר החשוב ביותר הוא לבחור מתנות ממותגות איכותיות. בסופו של יום אנחנו לא רוצים לבחור חולצה שתתכווץ בכביסה תוך מספר ימים או כוס שהכיתוב עליה ימחק כי הוא לא נעשה בכלים איכותיים.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

מה יש לנו להציע לכם

אנחנו, כאן ב- Cool Media  מציעים לכם לבחור מתנות ממותגות שירימו את פני העסק שלכם ויתנו לכם ולעובדים שלכם ערך מוסף. אנחנו מזמינים אתכם לבחור את הפריטים אותם תרצו לתת לעובדים שלכם או לכל קהל יעד אחר במחירים אטרקטיביים במיוחד.

מחכים לכם כאן בטלפון או דרך אתר האינטרנט.