קלנועית

שמם של כלי עזר המשמשים למעבר ממקום למקום בתוך שטח קטן נקשר לאנשים שבגלל מגבלות פיזיות שונות לא יכולים ללכת מנקודה לנקודה. אבל, כמובן שלא רק במקרה הזה אנחנו צריכים את אותם כלי עזר. כאשר מדובר על שטח קטן המשמש לפעילות שוטפת של בית הארחה או צרכים אחרים, גם אז אנחנו יכולים להיעזר בכלים העומדים לרשותינו כדי להבטיח הגעה של חפצים ואנשים ממקום למקום בצורה הטובה ביותר.

העידן הוא עידן של חדשנות ולא רק שניתן להגיע מנקודה לנקודה בקלות אלא שניתן לעשות זאת בנוחות מקסימלית תוך ניצול המשאבים העומדים לרשותינו. על כך ועוד במאמר הבא.

היתרונות של קלנועית

כאשר אנחנו מדברים על יתרונות של קלנועית אנחנו צריכים להתייחס לשני חלקים שונים המרכיבים את הקלנועית. החלק הראשון הוא כמובן האופן בו היא עובדת, איך מניעים אותה, מה זה דורש מאיתנו בתפעול היום יומי ועוד. החלק השני מתייחס לאופן הישיבה בקלנועית ולנוחות או אי הנוחות במהלך הנסיעה ברכב הקטן.

היתרונות של קלנועית בצד התפעולי הם:

הרכב עובד על חשמל: כך שלמעשה כל אחד יכול להטעין את אותה קלנועית בכל מקום כמעט. לא נדרשים כאן אמצעים מיוחדים שעלולים להפוך את תחזוקת הקלנועית למטלה מורכבת במיוחד.

הרכב פועל בעזרת מנוע לא גדול: היתרון הגדול בכך הוא שמדובר על רכב פשוט, כזה שלא עולה הרבה כמו רכב רגיל, ניתן להגיע איתו לכל מקום גם בנקודות בהן אי אפשר להכניס רכב.

מדובר על רכב פשוט: כך שגם אם סבתא לא קיבלה רשיון נהיגה מעולם היא ככל הנראה תוכל להפעיל את הקלנועית ללא כל בעיה.

יתרנות הקלנועית בצד הנוחות הם:

מושבים אורתופדיים:  היום אנחנו יודעים עד כמה כלי הרכב בהם אנחנו נוסעים לא מותאמים לאנשים בגיל השלישי. כך שכסאות אורתופדיים, כאלו המתאימים לישיבה ממושכת הם הפתרון המושלם עבור אלו שנסיעה ארוכה עלולה להיות קשה עבורם.

כיסוי: אם אנחנו לא רוצים שסבא ילך בגשם לבית הכנסת או שהדודה תסבול בשמש, אין בעיה. היום ניתן למצוא בקלות קלנועיות להן יש כיסוי מה שמאפשר לכל מי שצריך להגיע לכל מקום בלי שיסבול ממזג האוויר המשתנה.

יתרונות של קלנועית עבור בתי הארחה הם כל אלו ובנוסף חשוב לזכור כי מדובר על כלי רכב עליו ניתן לא פעם להעמיס משקלים גדולים כך שאתם יכולים בקלות להעביר בעזרת אותו רכב תפעולי מה שתרצו מנקודה אחת לאחרת.

אנחנו, כאן ב- חשמלית ריידר, מזמינים אתכם להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולהתרשם ממגוון הקלנועיות אותם אנו מייצרים העומדות לרשותכם כל העת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם בהקדם. אז למה אתם מחכים?