וילונות למשרד

האופן בו אור נכנס אל תוך חדר מושפע במידה רבה מהוילון המעטר את החלון. יתרה מזאת, כאשר אנחנו מדברים על משרד עובד אנחנו צריכים לדאוד לכך שהעובדים ירגישו נוחות מקסימלית במקום העבודה שלהם. אנחנו צריכים להבטיח כי התנאים העומדים לרשותם, בין אם זה מכסה לקרינה השל השמש ובין אם מדובר על התאורה הנכונה שתשמור על העירנות שלהם.

אבל, כמובן שכאשר אנחנו מדברים על משרד, בניגוד לבית פרטי, אנחנו צריכים להתאים את הסביבה לעובדים אבל לא באופן הפוגע במשרד עצמו. זאת אומרת, צריך להיזהר מאלמנטים שיפריעו למקום לקבל מראה ייצוגי, הולם לדברים אותם מנסה המשרד לייצג, אלו אלמנטים כמו מקצוענות, חשדנות וכן הלאה.

על זה המאמר שלנו יעסוק היום. על הקשר שבין התאמת החלונות ופתחי התאורה הטבעית לסביבת העבודה.

ראשית, למה להקפיד על וילונות למשרד?

אתם וודאי עלולים לשאול את עצמכם מדוע בכלל עליכם להתקין וילונות למשרד? הרי על פניו העובדים יכולים להסתדר יפה מאוד עם תריס, אולי בלי וילון למשרד בכלל. מדוע להוציא כסף יקר על וילונות שלא ברור מי יהנה מהם?

התשובה לכך מורכבת מכמה סיבות בגינן שווה להשקיע את הכסף ולרכוש וילון למשרד:

ראשית, כדי להגן על העובדים:  אם יש משהו שהבנו לאורך תקופת הקורונה הוא האופן בו סביבת עבודה יכולה להזיק לעובדים שלנו. אנחנו כולנו יודעים כי חשיפה מוגברת לשמש, חוסר מסוגלות לפתיחה של החלון וכן הלאה, עלולים להשפיע על העובד. לכן, יש להתקין וילון למשרד שיגן עליו מפני הרעות.

שנית, משום שכך אתם יכולים לשלוט על סביבת העבודה:  וילונות למשרד יכולים לשנות את כל הסביבה. בחירה של וילון למשרד המתאים למקום יכול לייצר תחושה אולי של 'בית' או לתת גוון 'יוקרתי' למרחב. באופן כזה, וילון למשרד מאפשר לעובדים ליהנות מתאורה מחמיאה שתעזור להם להתרכז לאורך שעות העבודה הרבות.

עכשיו, צאו לדרך

אחרי שקיבלתם את הרושם כי וילון למשרד היא תוספת חיונית לבית העסק שלכם, זה הזמן לבחור בחכמה וילון למשרד. במידה ואתם מתלבטים אילו וילונות למשרד לרכוש עבור בית העסק שלנו, הרשו לנו לתת לכם שתי עצות קטנות:

הראשונה, ללכת עם פלטה של צבעים מוגדרת מראש:  בני האדם עובדים טוב יותר כאשר הפריטים מסביבם מקיימים הרמוניה. כאשר אנחנו בוחרים צבעים המשתלבים זה בזה בהרמוניה המתקיימים זה עם זה ברחבי החדר קל לנו יותר לעבוד. ההמלצה אם כן להתאים את צבע הוילונות לצבעים הקיימים בחדר לכתחילה.

השניה, קחו השראה: אתם לא חייבים לדעת הכל. אתם יותר ממוזמנים ללכת לחפש השראה ברחבי האינטרנט שתעזור לכם לקחת כיוון מתאים יותר עבור המשרד שלכם.

אנחנו מחכים לכם כאן עבור כל שאלה או בעיה.