סונוביה

אם שמעתם לאחרונה על חברת סונוביה שקיבלה פרסים על הטכנולוגיה פורצת הדרך שלה, שמעתם נכון. ואם שמעתם ששיטת הייצור של סונוביה מפחיתה את הזיהום האקולוגי וגם קוטלות כ-99% מהחיידקים והווירוסים עם הבדים האנטי-ויראליים ואנטי-בקטריאליים שלה, גם כאן לא שיקרו לכם. הנה כל מה שצריך לדעת על הטכנולוגיה המהפכנית של סונוביה. 

תעשיית הטקסטיל היא אחת מהתעשיות המזהמות ביותר, מה שמחייב מציאת פתרונות תמידיים להפחתת הזיהום. וכשמדברים על עולם שלם שעוטה מסכות חד פעמיות נגד קורונה, מדובר בזיהום אקולוגי משמעותי. למזלנו, קיימות חברות כמו סונוביה, שמצאו פתרונות בטכנולוגיה מתקדמת להפחתת זיהום כדה"א. יחד עם הפחתת הזיהום האקולוגי של תעשיית טקסטיל-המסכות, המסכות של סונוביה גם מבטיחות קטילה של כ-99% מהבקטריות, נגיפים ופטריות. הנה כל מה שצריך לדעת על קטילת קורונה, שמירת כדה"א, הטכנולוגיה של סונוביה מעבר למסכות ומה שבין לבין. 

הכירו את סונוביה שקיבלה פרסים על מסכות רב פעמיות ועל הטכנולוגיה שלה

אתם מוזמנים להכיר את חברת סונוביה שקיבלה פרסים על המסכה שלה נגד קורונה ועל הטכנולוגיה פורצת הדרך שלה. המסכה היא מסכה רב פעמית שמיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת, בטכנולוגיה אולטרה סונית. באמצעות טכנולוגיה זו, החברה הצליחה להחדיר חלקיקי אבץ אשר מאפשרים למסכה לקבל תכונות עמידות ביותר בטווח הארוך. עד כמה ארוך? כ- 55 כביסות ללא ירידה בביצועים של המסכה. 

אם אתם מעוניינים לסייע בהפחתת הזיהום האקולוגי של תעשיית הטקסטיל, כנראה שקודם צריך להפסיק לרכוש מסכות חד פעמיות. רוב האנשים לא מודעים לכך, אבל מסכות חד פעמיות הן האסון האקולוגי החדש שמזהם לנו את האוקיינוסים ואת הטבע בכלל והורג מאות מיליוני בעלי חיים כל שנה. למסכות חד פעמיות לוקח 450 שנים להתפרק לגמרי, ובזמן הזה הן ממשיכות להתפורר ולהרעיל את הסביבה. וזה בנוסף לנזק שתעשיית הטקסטיל גורמת לכדה"א עם הכימיקלים הרעילים בתהליכי הטקסטיל. כל זאת, ניתן לצמצם ולהפחית באמצעות פתרונות טקסטיל מתקדמים. וזה בדיוק מה שחברת סונוביה שקיבלה פרסים על הטכנולוגיה שלה, עושה. מסייעת בהפחתת זיהום כדה"א על ידי תעשיית הטקסטיל. 

רקע על חברת סונוביה 

נכון לכתיבת שורות אלו, חברת סונוביה כבר העלתה את ערך שווי החברה שלה באופן ניכר. על פי מידע שסקרנו באינטרנט, יש להניח כי שווי החברה נכון להיום עומד על כ-312 מיליון ש"ח. חברת סונוביה פורצת דרך ופיתחה טכנולוגיה חדשנית שמחדירה באמצעות גלים אולטרסוניים תכונות רצויות לבדים. התכונות האלו הופכות להיות חלק מהבד ונשמרות לאורך למעלה משנה. הצפי מבחינת החברה הוא, פיתוח בגדי ספורט עם בדים שמנטרלים ריחות לא נעימים וחיידקים, מוצרי טקסטיל לבתי חולים נגד וירוסים וחיידקים, בדים מעכבי בעירה ודוחי מים לתעשיית הרכב והתחבורה הציבורית ועוד. 

כשהעיסוק העולמי הוא התמודדות עם סכנות חדשות לצד צרכים יומיומיים מוכרים, סונוביה כנראה עושים משהו נכון. לא בכדי, סונוביה שקיבלה פרסים על הטכנולוגיה שלה – מוכרת כבר בכל העולם. יהיה מעניין לראות את כל התחומים מהחיים שלנו שבהם מוצרים של סונוביה ישפרו לנו את איכות החיים.