לכל פריט ריהוט אשר אמור להיות מוצב במשרד שלנו, יש לו חשיבות מסוימת, הן מבחינה פרקטית, מעשית, והן מבחינת עיצוב. על כן, כשאנחנו ניגשים לחנות או פונים לאתר אינטרנט במטרה לקנות רהיטים חדשים, אנחנו צריכים לדעת כיצד לעשות את זה בצורה נכונה, על מנת שיוכלו לשרת אותנו בצורה אופטימלית ולעצב את המשרד שלנו בצורה יפה.

למשל, אם אנחנו רוצים לקנות שולחן מנהלים, עלינו לבחון אותו לא רק בתור "שולחן" עליו אנחנו אמורים לעבוד, אלא גם בדרכים אחרות. שכן בסופו של דבר, הוא אחד הפריטים החשובים שיאפשרו לנו לבצע את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר.

מה החשיבות של שולחן מנהלים?

בעיקרון, כל פריט ריהוט במשרד, כפי שציינו, יש לו תפקיד מעשי לצד תפקיד בעיצוב המשרד. אנחנו לא יכולים להתייחס אליו אך ורק בתור שולחן סטנדרטי. ככל שהוא יהיה יותר איכותי, יותר פרקטי, יותר טוב, כך אנחנו נוכל לבצע את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר לאורך זמן, מבלי שנצטרך להתמודד עם מכשולים וקשיים אחרים.

לכן גם חשוב להגדיר מה זה שולחן טוב מבחינתנו ומה הן הנקודות על פיהן נוכל לבחור שולחן שיתאים לנו. חשוב לומר, כל אחד יראה ויבחן שולחן מנהלים בצורה שונה. כלומר, מה שבעיני אחד הוא שולחן טוב, ייתכן שאחר יראה בו שולחן פחות טוב, ונקודות שיכולות להשפיע על אחד, יכולות שלא להשפיע על אחר.

איך נבחן שולחן בצורה נכונה?

בשביל לבחון שולחן מנהלים בצורה נכונה, אנחנו צריכים לאפיין את הצרכים שלנו, כלומר איזה סוג עבודה אנחנו נרצה לעשות על השולחן ואיך אנחנו מתכוונים להשתמש בו, בשביל שנוכל לייצר תהליך נכון ואפקטיבי.

מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון מה התנאים שעומדים לרשותנו, כלומר, איך אנחנו יכולים להציב את השולחן במשרד או בכל מקום אחר, בצורה נוחה, באופן שנוכל לבצע את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר, מבלי שיכולות אחרות או שימוש בריהוט אחר, ייפגעו.

טיפים לרכישה חכמה

טיפ ראשון – אנחנו צריכים לבחון את גודל השולחן, ועד כמה הוא נוח לנו לשימוש בהיבט זה. אנחנו צריכים שולחן שיהיה מספיק גדול, ויחד עם זאת, חשוב מאוד שהוא יהיה גם נוח לשימוש. אין צורך לקנות שולחן יותר מדי גדול, אם אנחנו לא נוכל להשתמש בו כפי שאנחנו צריכים.

טיפ שני – חשוב לבחון את החומרים מהם עשוי השולחן. זאת על מנת שנוכל לתחזק ולשמור עליו. החומר ממנו עשוי השולחן, יכול להשפיע בצורות שונות גם על העיצוב שלו וכן על היכולת לשמר אותו לאורך זמן.

טיפ שלישי – חשוב שאנחנו נבחן את השולחן על פי המבנה שלו, מה הוא כולל, מה המשקל שלו, ועד כמה יהיה פשוט לנייד אותו במידה ונרצה בכך.