ברקוד

ישנם סממנים מסוימים שאנחנו צפויים למצוא על כל מוצר שאנחנו רוכשים. לא משנה אם זה מכשיר חשמלי, בגד, ספר או כל דבר אחר. מדובר על סממנים שחלקם פרסומיים, שיווקים, אחרים קשורים למרכיבים שלהם, ויש מרכיבים בעלי משמעות ייחודית, רחבה.

אז אנחנו יכולים למצוא על כל מוצר את הלוגו של החברה שייצרה ושיווקה אותו, אנחנו יכולים למצוא את המרכיבים שלו, בצורה כזו או אחרת, מי אחראי על הפקתו ועוד. אחד הסממנים אותו נמצא על כל מוצר הוא ברקוד. רשימה של מספרים בסדר מסוים עם קווים מיוחדים מעליהם, או לחילופין, אנחנו נמצא ברקוד שנראה כמו יצירה גרפית מרובעת שמכילה קוד מסוים.

יש לברקוד חשיבות מסוימת. לא במקרה הוא מופיע על כל מוצר ומוצר. בעזרת סריקה של ברקוד, אנחנו יכולים לקבל נתונים שונים אודותיו, כאלה אשר מופיעים במחשב של העסק, נתונים שאנחנו בעצמנו הכנסנו מן הסתם. יתרה מזו, הברקוד מאפשר לנו לדעת באיזה סטטוס נמצא המוצר נכון לעכשיו.

מדוע זה רלוונטי עבורנו?

נניח ומגיע לקוח ורוצה לקנות מוצר מסוים. הוא יכול להביא לנו אותו ואז אנחנו נצטרך לחפש אותו ברשימת המלאי. אך אם יש לנו את הברקוד שלו, כל מה שנידרש זה לסרוק אותו, ואז נוכל לדעת בדיוק כמה הוא עולה, מה הוא כולל וכל פרט אחר שהלקוח ירצה לדעת אודותיו.

כמו כן, כשאנחנו נרצה להכניס את המוצר לרשימת המלאי שלנו, יהיה לנו הרבה יותר קל לעשות את זה אם אנחנו נכתוב רק את הברקוד ונסרוק אותו. מן הסתם, זה ימנע מאיתנו עבודה מיותרת לאחר מכן.

צריך לומר, שימוש בברקוד הפך להיות מאוד פופולארי במהלך השנים, בין היתר בזכות העובדה, שאנחנו יכולים לייצר אלמנט שכזה על מנת שהלקוחות שלנו ישתמשו בו בעצמם, בשביל לקבל נתונים הן על המוצרים עצמם והן על השירותים שלנו.

אנחנו יכולים ליצור עבורם ברקוד, והם יכולים לסרוק אותו בעזרת מכשיר הסלולר שלהם, ולקבל תמונות, וכל מידע אחר שאנחנו בוחרים להציג בפניכם.