טלפון חכם

המכשיר הנייד שלנו הוא כזה שאנו משקיעים בו סכום לא קטן וזאת משום שאנו רוצים ליהנות ממכשיר סלולוארי חזק שיאריך ימים לזמן רב.

כיום ניידים כמו שיומי, אייפון 7, סמסונג ועוד הם כאלה שחשוב שנשמור עליהם וזאת על מנת שהם יאריכו ימים בעיקר משום ששילמנו עליהם סכום לא מבוטל ובעיקר משום ש'כל חיינו' הווירטואליים נמצאים בנייד שלנו.

אבל כיצד שומרים על הייד ומאריכים את חייו? הנה כמה טיפים מעולים!

אם אתם רוצים שהמכשיר הסלולרי שלכם יאריך שנים – חשוב שתדעו כי ישנן כמה פעולות שתוכלו לבצע כדי לשמור אותו תקין, ביניהן:

שמירה והחלפת מסך – דאגו כל תקופה לבצע החלפת מסך לנייד שלכם בעיקר אם המסך שבור עם קורוזיה או פגום. כיום ישנם שלל מעבדות סלולר שמבצעות החלפת מסך אייפון 7 , החלפת מסך סמסונג, שיומי ולשאר טלפונים ניידים.

הגנו על המכשיר שלכם – בצעו פעולות על מנת להגן על המשכיר הנייד שלכם כמו הרחקתו ממים, שמירה עליו בנרתיק ייעודי, הגנה על המסך תוך הגנה עם המסך עם כיסוי, כיוסי הנייד במגן ועוד. חשוב לשמור על הנייד שלכם נקי מאבק ולכלוכים בכל זמן.

פרמוט – אם הנייד שלכם נתקע, מפסיק לפעול, אינו עובד במהירות הדרושה ובכלל גורם לכם לעיכובים: נסו לבצע פרמוט לנייד שלכם. כיום תיקונים ופרמוטים ניתן לבצע בשלל מעבדות העוסקות בתחום.

רכישת אביזרים – רכשו אביזרים שונים שיכולים לשדרג את הנייד שלכם כמו מטענים איכותיים, מעמד לנייד, נרתיק שהוא גם ארנק, סוללות טובות ועוד. בכך תוכלו להאריך את חיי הנייד שלכם.

אל תעמיסו – הקפידו לא להעמיס יותר מידי חומר בנייד שלכם כמו תמונות וקבצים גדולים. נייד עמוס מידי יפעל בצורה איטית.

חלפים מקוריים – כאשר הנייד שלכם דורש תיקון הקפידו לתקן אותו במעבדה שיכולה להקנות לכם חלפים מקוריים. החלפת מסך אייפון 7, מצלמה מקורית, כפתורי מקוריים לנייד ועוד: כולם יסייעו לכם לשמור על הנייד שלכם תקין ועמיד לזמן רב.