ספא

כמה הזדמנויות יש לנו בחיים באמת לחגוג אותם, להתרגש מהם, להרגיש שהם שלנו ושאנחנו שלהם. כמה אנחנו עמוסים, עסוקים, מוטרדים בתוך מירוץ עכברים אינסופי ומתיש. אנחנו כל הזמן צריכים להספיק משהו. אם לא עכשיו הרי אימתי. אבל אנחנו לא שמים לב למחיר הנפשי והפיזי אותו אנחנו משלמים כל הזמן.

אנחנו כבר יודעים להגיד, מבוסס על מחקרים של אוניברסיטאות נחשבות בכל רחבי העולם, כי לחץ וחרדה הם הגורמים המשמעותיים ביותר לשורה של מחלות וקשיים בקרב מבוגרים וילדים. כך שיצירה של מרחב בו אנחנו יכולים לנשום רגע, לעצום עיניים, להרגיש טוב יותר, קרובים יותר ומחוברים יותר, לעצמנו, לקרובים אלינו, הוא לא רק סתם עוד מתנה נחמדה, אלא צורך אמיתי, צורך של ממש.

מלבד זאת, הרי אתם יודעים בדיוק איך זה נראה עם חפצים. אתם רוכשים משהו שנדמה לכם כמו חפץ מושלם עבור בן או בת הזוג, אולי רכשתם לחברה הכי טובה את הרובוט המנקה שהיא תמיד חלמה עליו. אבל עכשיו, אתם עומדים מול שוקת שבורה.

הרי לא ירחק היום בו היא תתרגל למתנה, היום שבת הזוג תעדיף פתק החלפה ובכלל, החפצים שלנו, כמה מתוכם אנחנו באמת צריכים? כמה מהם מסבים לנו הנאה. מה שלעולם לא מאכזב, לעולם לא מפסיק לרגש אותנו ולגרום לנו להרגיש הנאה ושמחה, זו חוויה משותפת. כאשר אנחנו חווים חוויות ביחד, רבים מאיתנו פשוט מרגישים טוב יותר.

לא רק זה, אלא שהחוויה הולכת ומלווה רבים מאיתנו לאורך חודשים ושנים, כך שההמלצה היא תמיד לבחור מתנה שתלווה בתור חוויה מתוקה ונהדרת ולאורך הזמן.

בדיוק בשבלי זה אנחנו כאן.

מה חבילות השירות אותן אנחנו מציעים בתור ספא בהרצליה

אנחנו מקפידים כל העת על יצירה של חבילות שירות מיוחדות ויצירתיות כדי לאפשר לכל אחד ואחת למצוא את עצמו בתוך המגוון האינסופי של חוויות ואירועים. יש כאלו המעדיפים להגיע ליום של כיף בתוך ספא בהרצליה ויש כאלו המעדיפים לשזור את החוויה בתוך משהו גדול יותר.

לנו, בתור אלו המפעילים את החוויה היה חשוב לייצר קרקע טובה ויציבה שתאפשר לכם ולאהובים עליכם למצוא את השילוב המושלם. אנחנו רוצים להציג לכם כמה מהאפשרויות. כמובן, שבכל מקרה אנחנו נותנים שירות מעט שונה בהתאם לביקוש:

  1. יום שלם של כיף ביחד בתוך ספא בהרצליה: היום כולל מסאזים, טיפולים כאלו ואחרים, סאונה ועוד. כמובן שאתם תזכו ליהנות מארוחה מפנקת ומיום שכולו רוגע ופינוקים.
  2. חצי יום של כיף: אם אתם מעוניינים להמשיך הלאה למה לא להתחיל את היום עם איזה מסאז טוב? ג'קוזי פנק? ומה שבאמת יגרום לכם וליקרים לכם להרגיש טוב יותר?

אל תשכחו כי אנחנו פתוחים לשינויים ולמחשבות חדשות