סרט תדמית לעסק

סרטון שיווקי הפך לשיטה פופולארית לקידום פרסום ושיווק, תוך שסרטון כזה המצולם ומופק על ידי חברות המתמחות בתחום – נועד להעביר מסרים אל קהל היעד, כאשר מסרים אלה נועדו לסייע  לקהל להבין מי היא מהות העסק, איזה שירותים ומוצרים הוא משווק, מהן התועלות של הלקוחות בפנייה לעסק, כמו גם היתרונות שלו, החוזקות והדרך שבו הוא מתבדל מעסקים אחרים.

עם זאת כיום לא רק בעלי עסקים משתמשים בסרטוני תדמית, וכיום יותר ויותר אנשים פונים לחברות המומחיות בהפקת סרטון תדמית.

אבל למי מתאים ליצור סרטון שיווקי? הנה כמה דוגמאות:

אמנים – כיום אמנים מסוגים שונים יוצרים סרטים שיווקיים, בין אם כאלה אשר בהם מוצגים הכישרונות שלה אמנים, בין אם מוקרן קליפ של זמר ביוטיוב, הזמנה להצגה או למופע ייחודי, והכל תוך תכנון והפקה של סרטון שישיבה את לב הציבור.

פוליטיקאים ואנשי ציבור – גם פוליטיקאים משתמשים בסרטוני תדמית וזאת כדי לקדם אג'נדות חברתיות, ולהעביר מצע לקראת בחירות או בקידום כל יוזמה פוליטית וחברתית. כיום ישנם שלל אנשי ציבור אשר מפיקים סרטון מסוג זה כדי להעביר מסרים בצורה נכונה מול הציבור הבוחר.

בעלי עסקיםסרט תדמית לעסק הינו תמיד אלמנט שיווקי נהדר שמסייע לשווק את העסק. סרט תדמית לעסק יכלול לרוב המלצות, טיפים, הדרכות וכל מה שצריך על מנת לרכוש את אמונו של קהל היעד, תוך בחירת המילים הנכונות כמו גם הפעולות והתוכן הנכון לסרט שישבו את לב קהל היעד ויסייעו לפניה ויצירה קשר.

בעלי עמותות – אם אתם בעלי עמותה ואתם רוצים לשבות את לב התורמים: חשוב שתדעו כי באמצעות סרטון תדמית תוכלו להציג את העמותה שלכם, את האנשים או בעלי החיים שאתם פועלים למענם, כמו גם את התכניות והפעולות שמבצעת העמותה עבור הציבור. סרטוני תדמית הם בדרך כלל שובי לב וניתן באמצעותם להעביר את המסר הנכון לאדם הנכון.

אז אם אתם רוצים ליצור סרט תדמית לעסק או לכל ארגון שיהיה שיווקי ונכון – זה הזמן לפנות את חברות הפקה שיוכלו ליצור עבורכם את הסרטון הטוב והמתאים ביותר.