לימודים בישראל

Study in Israel – כמעט בכל העולם מסתכלים על ישראל במבט מעריך, רואים אותה כמדינה עם יוקרה וברק מיוחדים וכל אחד כמעט מבקש לזכות לבקר בה.

לא רק תיירים מכל העולם מבקשים לבקר בישראל. סטודנטים רבים מבקשים ללמוד ולרכוש השכלה גבוהה דווקא באוניברסיטאות של ישראל וליהנות מהאפשרויות אותן היא מציעה.

הבעיה היא שלעיתים לאחר שהם כבר מגיעים ארצה  ומתחילים להשתלב בלימודים בישראל, הם מגלים כי הברק הוא לא ממש כמו שהם חשבו וזה כבר לא כל כך מושך ונחשק. אך כאשר הם כבר השקיעו ושילמו, הגיעו ואיכשהו התאקלמו, הם לא ממש רוצים להרים ידיים. מסיבה זו אנחנו ממליצים לכל סטודנט המגיע מארצות חו"ל, כי יפנה ישירות אל האוניברסיטה הבינלאומית המציעה לכל סטודנט עולה את האפשרות ליהנות ממקום לימודים מותאם בהחלט עבורו. מקום כזה לא יוציא את הרוח מהמפרשים ולא ינטרל את החשק ואת הרצון ללימודים בישראל.

אוניברסיטת בר אילן – האוניברסיטה הבינלאומית הגדולה בישראל

כולנו יודעים כי אוניברסיטת בר אילן היא ה – אוניברסיטה, בה"א הידיעה. אך לא כולם יודעים כי בין כתליה נעשים מאמצים רבים לשלב את האזרחים המגיעים אליה מחו"ל. זה כולל ליווי צמוד מרגע ההגעה תוך כדי סיוע עם כל הניירת והפרוצדורה הרבה הכרוכה בהגעה לארץ ושילוב במקום לימודים ישראלי. זה כולל את ההפניה לקורסים מתאימים לבני חו"ל אשר אלו נועדו להעניק להם את מלוא הכלים להשתלב במערך הלימודים, אך לא פחות חשוב, להשתלב בחברה הישראלית. כי הרבה מאוד מההצלחה בלימודים מתחיל ונמדד בתחושת השייכות של תלמיד כמו גם בחוויה שיש לו מהשהייה במקום. את כל אלו מקבל כל סטודנט עולה – בשפע וברוחב לב.

אוניברסיטת בר אילן – מחבקת את הסטודנט העולה

לא בכל אוניברסיטה השכילו להפנים את הצורך הרב בקבלה והכלה של הסטודנט העולה כמו גם ההשקעה בשילוב שלו בין החברה הישראלית. התוצאה בכל אותן המקומות היא כי הסטודנטים בני חו"ל מתכנסים להם בבועה משל עצמם והם לא באמת מצליחים להתערות בחברה הישראלית.

המנטליות השונה, הקושי בשפה, כל אלו יוצרים את החיץ.

באוניברסיטת בר אילן זה אחרת! יעידו כל הסטודנטים מחו"ל שכבר עברו דרכה.